Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. február 14-15.)

MTI-alon.hu

2017.02.14

Kedd, szerda.


február 14., kedd:

    M4 Sport
12.00: Alpesi sí, világbajnokság, csapatverseny
18.00: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged - B.Braun Gyöngyös
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Paris Saint-Germain - FC Barcelona

    Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Benfica-Borussia Dortmund

    Sport 2
11.00, 13.00, 15.00, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
    
    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.45: Alpesi sí, világbajnokság, csapatverseny
20.00: Sznúker, Welsh Open

    Eurosport 2
11.45: Síugrás, vk, Pjongcsang
14.00: Sznúker, Welsh Open

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Katar
22.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Illusztráció. A győri Yvette Broch (k) a labdával, mellette a norvég Marit Malm Frafjord a női kézilabda Bajnokok Ligája Győri Audi ETO KC - Larvik mérkőzésén a győri Audi Arénában 2017. február 12-én. A mérkőzés 27-27-es döntetlenre végződött. MTI Fotó: Krizsán Csaba

február 15., szerda:

    M4 Sport
17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő, DVSC-Érd
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Bayern München-Arsenal

    Sport 1
 2.00. Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Minnesota Timberwolves-Cleveland Cavaliers
12.00: Lósport, futam
18.00: Kézilabda, férfi BL, THW Kiel-Telekom Veszprém
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Real Madrid-Napoli

    Sport 2
11.00, 13.00, 15.00, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 9.00 és 11.45: Síugrás, vk, Pjongcsang
13.45: Biatlon, vb, Hochfilzen
20.00: Sznúker, Welsh Open

    Eurosport 2
11.00 és 14.00: Sznúker, Welsh Open
15.30: Kerékpár, Tour of Andalúzia, 1. szakasz
17.00: Kerékpár, Tour d'Algarve, 1. szakasz

    Digisport 1
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Sopron-Hatay
20.10: Kézilabda, Bundesliga, Hannover - Rhein-Neckar Löwen
22.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

    Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

    Digisport 3
18.55: Kézilabda, Bundesliga, Gummersbach-Flensburg

    Spíler TV
 3.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Arizona Coyotes

sporttelevízió