Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. március 31-április 2.)

2017.03.31. 08:50

Péntek, szombat, vasárnap.


március 31., péntek:
    M4 Sport
12.30 és 17.15: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
    
    Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam    

    Eurosport 1
 8:00 és 13.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
18.30: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

    Eurosport 2
12.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hoffenheim
 
    Digisport 1
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Baskonia Vitoria Gasteiz
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Fenerbahce

    Digisport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Nancy
20.55: Rögbi, Challenge Cup, Edinburgh Rugby-La Rochelle

Illusztráció. Az angyalföldi James Manjrekar és az újpesti Windecker József a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében játszott Újpest - Vasas mérkőzésen a Szusza Ferenc stadionban 2017. március 29-én. MTI Fotó: Illyés Tibor     

április 1., szombat:
    M4 Sport
 9.50: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
14.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Győri Audi ETO KC-DVSC
16.15: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Dunaújváros
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Swietelsky-Haladás - Mezőkövesd Zsóry FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

    Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, 6. forduló, Grundfos Tatabánya-Magdeburg
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém-PPD Zagreb
23.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Atlanta Hawks

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Eibar
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam  

    Eurosport 1
 8:00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon
17.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Montreal Impact

    Eurosport 2
 9.30: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Mönchengladbach

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
13.40: Rögbi, Challenge Cup, Bath Rugby-Brive
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Lazio
20.40: Labdarúgás, francia Ligakupa-döntő, Monaco-PSG
23.55: Autósport, Formula E, Mexikó

    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Dijon
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő
21.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newells's Old Boys-Atletico

    Digisport 3
16.10: Rögbi, Champions Cup, Leinster Rugby-Wasps
18.15: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Oostende     
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Empoli
    
    Spíler TV
 1.05: Jégkorong, New York Rangers-Pittsburgh Penguins
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Bournemouth

Illusztráció. Balajcza Szabolcs újpesti kapus büntetőt hárít a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében játszott Újpest - Vasas mérkőzésen a Szusza Ferenc stadionban 2017. március 29-én. MTI Fotó: Illyés Tibor     

április 2., vasárnap:
   M4 Sport
12.45: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki
15.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő
18.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő

    Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Sporting Gijón
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, MOL-Pick Szeged - Silkeborg
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona

    Sport 2
12.45: Autósport, TCR-sorozat, Rusztavi
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Meskov Breszt

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
 8:00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
11.30: Motorsport, Supersport-vb, Aragon
12.30: Autósport, Blancpain Sprint Series, Misano
13.45: Kerékpár, Flandriai körverseny
20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

    Eurosport 2
11.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split
13.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Wolfsburg

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Toulouse
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Tigre-San Lorenzo
    
    Digisport 2
 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Defensa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-AC Milan     
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Club Brugge     
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Bologna
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon    
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux
    
    Spíler TV
 1.05: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Montréal Canadiens
 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Anaheim Ducks
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Middlesbrough
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester City
21.05: Jégkorong, Buffalo Sabres-New York Islanders