Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. április 14-15.)

2017.04.14. 10:51

Péntek, szombat.


április 14., péntek:
    M4 Sport
12.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés
14.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Telekom Veszprém-Csurgó
17.15: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, MOL-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.30: Jégkorong, KHL, SZKA Szentpétervár-Metalurg Magnyitogorszk
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
13.00: Pályakerékpár, világbajnokság, Hongkong

    Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Biel
16.55: Autósport, F3 Silverstone, 1. futam
18.45: Vízilabda, női LEN Kupa, elődöntő, UVSE-Dunaújváros     
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-PSG

    Digisport 2
17.30: Tenisz, WTA-torna, Bogota

    Digisport 3
16.55: Vízilabda, női LEN Kupa, elődöntő, Padova - Hanti-Manszijszk
18.30: Tenisz, WTA-torna, Biel
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Hearts

Illusztráció. Fotó: Kovács Tamás (MTI)

április 15., szombat:
   M4 Sport
11.30: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, bronzmérkőzés
14.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, döntő
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés
18.15: Labdarúgás, NB I, Debrecen-MTK
20.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Vasas
    
    Sport 1
12.45: Labdarúgás, Primera División, Deportivo-Málaga
16.15: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Ferencváros-CSM Bucuresti
18.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Metz
21.00: Ökölvívás, profi gála, Glasgow

    Sport 2
15.15: Autósport, TCR-sorozat, Bahrein, 1. futam
16.15: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Osasuna
20.45: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Real Sociedad

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

    Eurosport 2
13.00: Pályakerékpár, vb, Hongkong
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Frankfurt
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Bayern München
21.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-Los Angeles Galaxy
23.00: Motorsport, Endurance vb, Le Mans

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AC Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Bologna
17.05: Vízilabda, női LEN Kupa, bronzmérkőzés
19.00: Vízilabda, női LEN Kupa, döntő
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Dijon

    Digisport 2
11.55: Autósport, F3, Silverstone, 2. futam
14.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Juventus
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Nancy
19.00: Kézilabda, Bundesliga, Lemgo-Kiel
20.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Udinese

    Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Biel
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Sampdoria
20.30: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

    Spíler TV
 4.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Edmonton Oilers-San Jose Sharks
13.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Bournemouth
15.35: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Leicester City
18.05: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Manchester City
21.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Ottawa Senators-Boston Bruins