Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. április 16-17.)

2017.04.16. 08:53

Vasárnap, hétfő.


április 16., vasárnap:
    M4 Sport
11.30: Kézilabda, női NB I, Kispest-Budaörs
13.15: Labdarúgás, NB II, Vác-Kisvárda
17.00: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

    Sport 1
 2.00: Küzdősport, UFC, Kansas
12.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Espanyol
16.15: Labdarúgás, Primera División, Valencia-Sevilla
20.45: Labdarúgás, Primera División, Granada-Celta Vigo

    Sport 2
12.00: Autósport, TCR-sorozat, Bahrein, 2. futam
14.00: Jégkorong, KHL, döntő, 5. mérkőzés, Metalurg Magnyitogorszk-SZKA
21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Golden State Warriors-Portland Trail Blazers

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 8.00: Pályakerékpár, vb, Hongkong
11.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
14.45: Kerékpár, Amstel Gold, Hollandia
17.15: Autósport, World Endurance, Silverstone

    Eurosport 2
 7.00 és 13.00: Motorsport, Endurance vb, Le Mans
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Hamburger
17.15: Labdarúgás, Bundesliga, Darmstadt-Schalke

    Digisport 1
 9.55: Autósport, F3, Silverstone, 3. futam
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Bordeaux
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Lyon
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-St. Étienne
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Patronato

    Digisport 2
15.00. Tenisz, WTA-torna, Biel
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Anderlecht
21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, A. Tucuman-San Lorenzo

    Digisport 3
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic

    Spíler TV
14.15: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich-Liverpool
16.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Chelsea
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Minnesota Wild

Illusztráció. A győri Cornelia Nycke Groot (j2) kapura lő Xenia Smits, a Metz játékosa (b3) előtt a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében játszott Győri Audi ETO - KC-Metz visszavágó mérkőzésen a győri Audi Arénában 2017. április 15-én. Szemben Laura Glauser kapus (b2), balról Beatrice Edwige, jobbról Grace Zaadi Deuna, a Metz játékosai. MTI Fotó: Máthé Zoltán

április 17., hétfő:
    M4 Sport
 0.00: Repülősport, Red Bull Air Race, San Diego
18.00: Röplabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Békéscsaba-Vasas

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.30: Sznúker, vb, Sheffield

    Eurosport 2
14.30: Kerékpár, verseny, Olaszország
15.45: Kerékpár, Coupe de France
17.45: Labdarúgás, U19-es barátságot mérkőzés, Németország-Dánia
20.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Bielefeld-Stuttgart

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

    Digisport 2
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Club Brugge
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Gent

    Spíler TV
20.35: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Arsenal