Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. április 22-23.)

2017.04.22. 09:21

Szombat, vasárnap.


április 22., szombat:
   M4 Sport
12.30: Torna, Európa-bajnokság, Kolozsvár
15.50: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó
18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Újpest
20.10: Labdarúgás, NB I, Vasas-Honvéd
22.30: Ökölvívás, profi gála, Székesfehérvár

    Sport 1
11.45: Jégkorong, divízió 1-es vb, Ukrajna-Magyarország
15.00: Kézilabda, férfi EHF-kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Grundfos Tatabánya-Füchse Berlin
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Telekom Veszprém-Montpellier
20.30: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Atlético Madrid

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Valencia
16.15: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Leganés
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Tottenham
21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool

    Sport M
10.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

    Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Borussia Dortmund
22.00: Labdarúgás, MLS, Houston Dynamo-San Jose Earthquakes

    Digisport 1
13.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
18.00: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Bologna
20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

    Digisport 2
13.45: Amerikai foci, HFL, Eger Heroes-Budapest Wolves
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Montpellier
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Angers

    Digisport 3
16.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, VakifBank Istanbul-Eczacibasi VitrA Istanbul, Treviso
19.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Dinamo Moszkva-Imoco Volley Conegliano, Treviso

    Spíler TV
 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Toronto Maple Leafs
15.35: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Everton
18.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto2, 3. szabadedzés
19.30 és 22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, Moto2, időmérő
20.20: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, MotoGP, 4. szabadedzés
21.05 és 21.35: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, MotoGP, időmérők

 Illusztráció. A későbbi második helyezett Bernek Péter a 400 méteres vegyes úszás döntőjében az úszók országos bajnokságán a Debreceni Sportuszodában 2017. április 21-én. MTI Fotó: Czeglédi Zsolt     

április 23., vasárnap:
    M4 Sport
12.30: Torna, Európa-bajnokság, Kolozsvár
14.50: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia-Mosonmagyaróvár
17.40: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Nashville
11.45: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-Deportivo
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, MOL-Pick Szeged-PSG
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

    Sport 2
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Arsenal-Manchester City
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    C8
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

    Eurosport 1
 9.50: Atlétika, London Marathon, London
14.15: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege, Belgium
17.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

    Eurosport 2
11.00: Sznúker, vb, Sheffield
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Leipzig
19.45: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Orlando City SC
22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders FC

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo, döntő
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Club Brugge
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Genoa
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Sarmiento Junin

    Digisport 2
 0.15: Labdarúgás, argentin bajnokság
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Palermo
17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Treviso
21.10: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Monaco

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Empoli
17.00: Labdarúgás, Serie A, St. Étienne-Rennes
21.25: Autósport, IndyCar, Alabama

    Spíler TV
 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
 5.45: Autósport, ausztrál túraautó-bajnokság, Phillip Island
14.50: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester United
17.50, 19.10, 20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

    Super TV2
17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Crystal Palace