Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. április 25-26.)

2017.04.25. 08:12

Kedd, szerda.


április 25., kedd:
    M4 Sport
11.45: Torna, ATP-torna, Budapest
18.45: Vízilabda, női ob I, döntő, 3. mérkőzés, UVSE-BVSC
20.15: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Sopron-Szekszárd

    Sport 1
12.15: Jégkorong, divízió I-es világbajnokság, Kijev, Kazahsztán-Lengyelország
15.15: Jégkorong, divízió I-es világbajnokság, Kijev, Magyarország-Koreai köztársaság
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Espanyol
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal

    Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Borussia Mönchengladbach-Eintracht Frankfurt

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Eurosport 2
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva

    Digisport 2
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-KAA Gent

    Digisport 3
19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Panathinaikosz

    Spíler TV
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton

 Illusztráció. Szemben a békéscsabai Tatjana Matic a Linamar-Békéscsabai RSE - Vasas Óbuda női röplabdamérkőzésen Békéscsabán 2017. április 24-én. Linamar-Békéscsabai RSE - Vasas Óbuda 3-0, a győzelemmel sorozatban negyedszer lett bajnok a Békéscsaba. MTI Fotó: Lehoczky Péter

április 26., szerda:
  M4 Sport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
15.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC
18.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Budafok
20.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, ZF-Eger - Jug Dubrovnik

    Sport 1
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Real Madrid

    Sport 2
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
15:00 Tenisz, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Barcelona, 3. nap, premier, élő, HD
18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, Szolnoki Dózsa-Közgép - A-Híd OSC-Újbuda
20.45: Labdarúgás, német Kupa, Bayern München-Borussia Dortmund

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Romandiai körverseny

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart     
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Oostende

    Digisport 2
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

    Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Real Madrid
    
    Spíler TV
 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás