Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. április 4-5.)

2017.04.04. 09:12

Kedd, szerda.


április 4., kedd:
    M4 Sport
17.15: Röplabda, férfi NB I, döntő, 5. mérkőzés, FINO Kaposvár-Pénzügyőr SE
19.35: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Diósgyőr-Ferencváros

    Sport 1
19.15: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Espanyol
21.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Real Sociedad

    Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Baszk Nemzeti Körverseny, 2. szakasz
17.15 és 20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Horvátország
    
    Digisport 1
20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, AS Roma-Lazio

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler TV
20.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton

Illusztráció. A svéd Sebastian Aho (b) és Reisz Áron-Sándor a Magyarország - Svédország felkészülési jégkorongmérkőzésen a budapesti Tüskecsarnokban 2017. április 3-án. A magyar válogatott az április 22-én kezdődő divízió 1/A világbajnokságon vesz részt Kijevben. MTI Fotó: Kovács Tamás

április 5., szerda:
    M4 Sport
16.30: Labdarúgás, női barátságos mérkőzés, Magyarország-Szlovénia
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Partizan Beograd
20.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Vasas-Újpest FC

    Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Chicago Bulls
16.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Olympiakosz - Szolnoki Dózsa-Közgép
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sevilla
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Real Madrid

    Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Baszk Nemzeti Körverseny, 3. szakasz
17.30 és 20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Horvátország

    Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Europe tour Scheldeprijs, Belgium
19.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leipzig

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
17.45: Vízilabda, férfi Eurokupa, döntő, visszavágó, FTC-PQS Waterpolo - DIGI Oradea
20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Napoli-Juventus

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.10: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Nice
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 3
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler TV
 1.05: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Columbus Blue Jackets
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City