Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. április 6-7.)

2017.04.06. 07:58

Csütörtök, péntek.


április 6., csütörtök:
    M4 Sport
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Szolnok

    Sport 1
21.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Celta Vigo

    Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Dublin

    Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 4. szakasz
17.30 és 20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

    Digisport 1
17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 2
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Zalgiris Kaunas

    Digisport 3
19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Barcelona
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Spíler TV
20.35: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United

Illusztráció. A ferencvárosi Marko Avramovic (j), miután gólt szerzett az FTC-PQS Waterpolo - Digi-Oradea férfi vízilabda Eurokupa döntője visszavágó mérkőzésen a népligeti uszodában 2017. április 5-én. A mérkőzés 7-7-es döntetlenre végződött, így a Ferencváros nyerte az Eurokupát. MTI Fotó: Illyés Tibor

április 7., péntek:
   M4 Sport
 3.55: Forma-1, Kínai Nagydíj, 1. szabadedzés
 7.55: Forma-1, Kínai Nagydíj, 2. szabadedzés
16.15: Röplabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Nyíregyháza-Vasas
18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Finnország

    Sport 1
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria

    Sport 2
13.00: Lóverseny, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport
16.00: Kerékpár, Baszk körverseny, 5. szakasz
18.00 és 20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

    Eurosport 2
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Werder Bremen

    Digisport 1
17.25: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Vardar Szkopje-PPD Zagreb
19.45: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Telekom Veszprém-Meskov Breszt
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 2
0.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Crvena zvezda
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice

    Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler TV
 4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Calgary Flames
13.55, 14.50, 15.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, 1. szabadedzések
18.05, 19.00, 20.00: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, 2. szabadedzések