Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. május 6-7.)

2017.05.06

Szombat, vasárnap.


május 6., szombat:
   M4 Sport
15.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Magyarország-Skócia, Zágráb
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Paksi FC
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Ferencváros

    Sport 1
11.30: Autósport, TCR-sorozat, Spa Francorchamps
15.00: Kézilabda, női BL, elődöntő, Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO
17.30: Kézilabda, női BL, elődöntő, CSM Bucuresti-Vardar Szkopje
20.30: Labdarúgás, Primera División, Granada-Real Madrid

    Sport 2
16.15: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Eibar
18.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Villarreal
20.30: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Németország-Svédország

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 2. szakasz
17.30: Labdarúgás, U17-es Eb, Spanyolország-Olaszország
19.30: Autósport, World Endurance bajnokság, Spa Francorchamps
20.45: Lovassport, nagydíj, Franciaország

    Eurosport 2
11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Franciaország - Feröer-szigetek
13.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország-Törökország
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Darmstadt
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Leipzig
20.45 és 22.15: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, elődöntő

    Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága, döntő
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Hamilton
16.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat, döntő
17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Cagliari
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Torino
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Bastia
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Monaco

    Digisport 3
12.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim
16.55: Tenisz, WTA-torna, Madrid

    Spíler TV
 1.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Nashville Predators
 8.40: Autósport, Supercars bajnokság, Perth SuperSprint
 9.50 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, Moto3, Moto GP, szabadedzések, időmérők
15.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Watford
18.20: Labdarúgás, Premier League, Swansea City-Everton

    Super TV2
13.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Crystal Palace

Illusztráció. Lékai Máté (k) Henrik Toft Hansen (b) és Anders Zachariassen (j) között a férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező 3. fordulójában játszott Magyarország-Dánia mérkőzésen a Papp László Budapest Sportarénában 2017. május 4-én. MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

május 7., vasárnap:
    M4 Sport
15.00: Német túraautó-bajnokság, Hockenheim
16.30: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Kisvárda
20.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Dánia-Magyarország
22.15: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, döntő

    Sport 1
15.00: Kézilabda, női BL, a 3. helyért
17.15: Kézilabda, női BL, döntő
20.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Dánia-Magyarország

    Sport 2
12.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Szlovénia-Kanada
16.15: Labdarúgás, Primera División, Valencia-Osasuna
18.30: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Espanyol
20.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Celta Vigo

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Németország-Szerbia
14.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 3. szakasz
17.30: Labdarúgás, U17-es Eb, Norvégia-Hollandia
22.00: Labdarúgás, MLS, New York City-Atlanta United

    Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Mainz
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Schalke
20.45: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, a 3. helyért
22.15: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, döntő

    Digisport 1
 9.05: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim
12.25: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Atalanta
14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Internazionale
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Waregem
20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-AS Roma
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

    Digisport 2
11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Wolves-Miskolc Steelers
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Nantes
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Nice

    Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Palermo
17.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

    Spíler TV
 1.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins
 8.10: Autósport, Supercars bajnokság, Perth SuperSprint
 9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futamok
16.35: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United

    Super TV2
14.05: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton